Inteligence budov header

Inteligence budov

Inteligentní domy

Stále častěji se dnes setkáváme s pojmem inteligentní dům, inteligentní domov je vybavený počítačovou a komunikační technikou, umožňující ovládat nejrůznější zařízení a audiovizuální přístroje dle zájmu, potřeb či pohybu obyvatel.

Kromě optimalizace spotřeby energie a z ní plynoucích nákladů nabízí také kontrolu nad bezpečností, celkové pohodlí a zábavu. Tyto činnosti je možné ovládat třeba přes klasické ovladače na stěnách, které na první pohled vypadají jako spínače, nebo i přes dotykový panel. Praktické využití tedy můžeme rozdělit do tří hlavních oblastí: řízení spotřeby energií, bezpečnost a zábava.

Logo LOXONE

Loxone nabízí komplexní řešení pro váš chytrý domov a výrazně tím zvyšuje úroveň Vaší bezpečnosti a pohodlí.

Inteligentní automatizace bytových, průmyslových, hotelových i kancelářských budov – Loxone automatizuje všechny druhy projektů.

Logo Control4

Představte si dům, kde všechno řídíte pomocí designových ovládacích panelů Control4 ve zdech nebo ze svého mobilu. Celkový vzhled domu nenaruší žádná technika, vše je zabudované přímo ve zdech a stává se tak skutečnou součástí domu.

Logo KNX

Inteligentní sběrnicové systémy činí budovy nákladově mnohem efektivnější, ovladatelnější, bezpečnější, mnohem přizpůsobivější, energeticky úspornější a především mnohem komfortnější a pohodlnější. Standard KNX zaujímá rozsáhlý trh s domovními automatizačními systémy

Vytápění

Inteligentní dům umožňuje nastavit teplotu v celém domě nebo v jednotlivých místnostech. Umožňuje zjištění aktuálních teplot i automatickou regulaci podle předem nastavených programů.

Katalog

Stáhněte si PDF katalog našich produktů.
Koukněte se co všechno dokážeme vytvořit.

stáhnout pdf katalog