Hledáme nové parťáky do týmu na pozici IT administrátor.

Přidejte se k nám!

Hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu IT administrátorů.

EXIRTA s.r.o., ryze česká společnost se sídle v Tachově , moderní IT firma s mladým a přátelským týmem, která se specializuje na inovativní řešení a technologie.

Nabízíme inspirující pracovní prostředí, kde můžete rozvíjet své dovednosti a být součástí kreativních projektů, nabízíme prostor pro osobní i profesní růst v podporující atmosféře.

Připojte se k nám a staňte se součástí naší cesty v IT světě!

Náplň práce:

  • Odpovídat za funkčnost ICT infrastruktury.
  • Řešit závady a poruchy na ICT infrastruktuře.
  • Komplexní správa zákaznického ICT prostředí.
  • Správa instalace a konfigurace operačních systémů, zejména Windows prostředí, Active Directory.
  • Instalace, konfigurace a údržba síťové infrastruktury routerů, switchů, firewallů.
  • Zavádět nové IT technologie.
  • Vývoj, automatizace infrastruktury.

Požadujeme:

  • Zájem o IT, chuť se učit, rozvíjet.
  • Schopnost efektivně si organizovat práci, pečlivost, spolehlivost.
  • Týmová spolupráce.
  • SŠ / VŠ
  • Znalost AJ.
  • Znalost německého jazyka výhodou.
  • řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:

  • full-time
  • dobré platové ohodnocení dle zkušeností, praxe, výkonu
  • mladý kolektiv
  • vzdělávací program
  • zajímavou práci na atraktivních projektech
  • prostor pro seberealizaci a inovace

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na email.

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše chytré projekty ?
Kontaktujte nás.

EXIRTA – partner pro Vaše chytré projekty.

➡️ Inteligentní domy Loxone a automatizace budov ☑️
➡️ Požární signalizace EPS a evakuační rozhlasy☑️
➡️ Fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla ☑️
➡️ Kamerové a zabezpečovací systémy ☑️
➡️ Firemní IT infrastruktura ☑️
— Kontakt —
➡️ Kontaktní e-mail: info@exirta.cz 📩
➡️ Kontaktní telefon: +420 725 714 669 📞
➡️ Navštivte nás: EXIRTA s.r.o., Oldřichovská 2301, Tachov