Fotovoltaické elektrárny pro firmy

Fotovoltaika pro firmy

PROJEKTY | REALIZACE | FINANCOVANÍ | DOTACE

 zpět
  • Úspora energie.
  • Nabíječky elektromobilů.
  • Prodej elektřiny z FVE.
  • Dotace až 50% ​na vaši elektrárnu.

Klíčové vlastnosti

Elektro mobilita

Ušetřeta za nabíjení Vašich elektrických vozidel.

Dotace

35 až 50% uznatelných nákladů

Maximální úspora

Využijte solární panely, které vám přinesou tu nejvyšší úsporu.

Dotace na FVE

Investujte do fotovoltaické elektrárny pro vaši firmu a získejte 35% až 50% dotaci uznatelných nákladů. Ušetřete na svých energetických nákladech a připojte se k ekologickému trendu. Naše firma nabízí ekologická a úsporná řešení pro vaše potřeby. Rádi Vám pomůžeme s financováním. Rezervujte si svou fotovoltaickou elektrárnu ještě dnes!

Systém na míru

Navrhneme ​vám systém s maximální efektivitou a využitelností pro váš provoz. Naši specialisté vytvoří návrh na míru vaší firemní budově nebo pozemku. Postaráme se také o vyřízení veškeré potřebné administrativy. Naše firma nabízí systémy na míru s nejnovějšími technologiemi a vysokou účinností. Kontaktujte nás a začněte šetřit náklady na provoz vaší firmy.

Financování

Rádi Vám pomůžeme s financováním až do 1.5 milionu korun s možností splácení v rozmezí 1 až 10 let od Komerční banky. Komerční banka nabízí úvěr, který vám umožní využít výhod solární energie bez velkých investic z vaší strany. Navíc máte možnost předčasného splacení úvěru, což znamená, že si můžete přizpůsobit splátky vašim finančním možnostem a případně snížit celkové náklady na úrok. Zvažte tuto možnost a ušetřete na účtech za elektřinu.

sjednejte si FVE online 
financovani jeste dnes

Zaujalo Vás řešení ?

Kontaktujte nás, najdeme společnou cestu pro Vás!

kontaktovat
František Havel - Jednatel/FVE specialista

František Havel

Jednatel / FVE specialista

+420 725 714 669

energie@exirta.cz