Tiskárny, čárové kódy, servis a služby

Tiskárny, čárové kódy, servis a služby

Řešení tiskových služeb

Nabízíme jak prodej, tak i pronájem tiskáren ať už v pevné ceně tisku za stránku nebo formou paušálu za tiskárnu jako celek při předpokládaném objemu tisku a následném odběru tonerů po pevně stanovenou dobu. Přednostní námi nabízená značka je Kyocera, jsme jak prodejním tak i servisním partnerem. Dále děláme Canon, HP, Lexmark, Xerox.

Čárové kódy

Nabízíme jak prodej, tak i servis terminálů čárových kódů ať už pro skladování, expedice apod. Zařízení běžící na Windows Mobile, Windows CE a také Android. Jsme také schopni zajistit servis těchto zařízení. Předností značky jsou Zebra (dřívější Motorola nebo Symbol), Datalogic, Intermec. Jsme schopni dodat i veškeré možné příslušenství k terminálům spolu s prodlouženými zárukami, pokud je to umožněno výrobcem včetně realizace bezdrátové sítě pro rozsáhlé areály s podporou technologie roamingu. Mezi naše zákazníky patří také skladovací a expediční společnosti.

Tiskárny čárových kódů

Zajišťujeme výrobní společnosti jako je například Automotive tiskárnami čárových kódů, pro označení jednotlivých dílů, zboží apod. Umíme také dodat i malé označovací tiskárny čárovými kódy do malých obchodů, s tím spojený veškerý servis. Zastoupené značky jsou Zebra, CAB, Sato. Umíme také tiskárny karet.

Spotřební materiál

Zajišťujeme spotřební materiál jak pro tiskárny laserové, tiskárny čárových kódů – ribbony (pásky), tak i etikety různých rozměrů, barev, podkladů a jsme schopni i dodat vzorky, aby si zákazním vyzkoušel nejvíce vyhovující etiketu a pásku.

Zaujala Vás nabídka ?
Kontaktujte nás, zpracujeme Vám nezávaznou nabídkou.